اسپری عطر و ادکلن چگونه کار می کند

http://sal24.ir/wp-content/uploads/2017/06/201.jpg

نحوه کار کردن اسپری عطر و ادکلن

شاید برایتان جالب باشد که بدانید واقعا اسپری چگونه رایحه عطر را در هوا پخس می کند شاید بنظرتان ساده بنظر برسد ولی در عین سادگی پیچیده گی خاص خود را دارد این مقاله را به شما تقدیم می کنیم از فروشگاه عطر سال :

عطر ممکن است تنها چیزی که به پایان کردن ساز و برگ خود، حتی اگر آن یک تی شرت، شلوار جین مورد علاقه خود را. استفاده از عطر می تواند زنده شدن یک شب تاریخ، و کمک به جذب شریک مورد نظر خود را. با این حال، برخی از تصورات غلط به عنوان چگونه به اعمال عطر، که در آن به آن اعمال می شود، و چه نوع از عطر قبل از خرید وجود دارد. تفاوت بین استفاده از عطر درست و نادرست چشمگیر است، و می تواند دوره چگونه شب خود را می رود را تغییر دهید. خوشبختانه، مراحل را به درستی اعمال عطر بسیار آسان و ساده است.

 

http://sal24.ir/wp-content/uploads/2017/06/DB8CDAA9-D8B4DB8CD8B4D987-D8B9D8B7D8B1-D8A8D8B1D8A7DB8C-DA86D986D8AF-D8B1D988D8B2-min.jpg

از بالا، پیستون فشار در، کوچک شدن منطقه از سیلندر، مجبور مایع از پمپ. upstroke، بهار هل دادن پیستون از پشت، گسترش می یابد، منطقه سیلندر، مکیدن مایع به داخل پمپ. در یک بطری اسپری، شما نیاز به مکیدن تمیز کردن مایع در از مخزن زیر و نیروی آن را از طریق هر بشکه بالا. به منظور گرفتن همه از حرکت سیال در هر بشکه، پمپ فقط باید زور مایع – آن نمی تواند به زور مایع به مخزن. به عبارت دیگر، مایع باید از طریق پمپ تنها در یک جهت حرکت می کند.

این دستگاه که این امکان را یک شیر یک طرفه نامیده می شود. یک بطری اسپری دو دریچه یک طرفه در سیستم پمپاژ: یکی بین پمپ و مخزن و یکی بین پمپ و نازل. به طور معمول، از دریچه بین پمپ و مخزن شامل یک توپ لاستیکی کوچک که منظمی استوار در داخل یک مهر و موم کوچک است. دو طرف از مهر و موم زاویه دار هستند به طوری که توپ نمی خواهد از طریق قرار می گیرند. بسته به نوع طراحی، یا گرانش یا بهار کوچک دارای این توپ را در برابر مهر و موم به طوری که گذرگاه آب مسدود شده خاموش هنگامی که شما در حال پمپاژ است. وقتی پیستون حرکت می کند (هنگامی که شما ماشه آزاد)، منطقه در حال گسترش از سیلندر را بمکد در مایع زیر، کشیدن توپ به خارج از مهر و موم. از آنجا که توپ را برداشته تا، مایع آزاد به جریان از مخزن است. اما زمانی که شما فشار ماشه، نیروی بیرون از حرکت سیال هل توپ را به مهر و موم، مسدود کردن گذرگاه به مخزن. در نتیجه، مایع تحت فشار است که تنها به بشکه تحت فشار قرار دادند.

جریان هوا

همه اسپری در اصل جریان هوا و مکش کار. هنگامی که هوا افقی بیش از یک لوله عمودی عبور کند، باعث هوا و مایع در داخل لوله عمودی به سمت بالا کشیده می شود. اسپری کلاسیک استفاده از یک لامپ فشار برای ذخیره تعداد زیادی از هوا که به سرعت بیش از لوله های تغذیه کننده حرکت می کند زمانی فشرده می شود. لامپ دو دریچه یک طرفه واقع در انتهای هر. هنگامی که لامپ افسرده است، دریچه منجر به لوله ای که منجر به سمت بطری توسط فشار هوا باز مجبور است در حالی که شیر منجر به خارج کشیده شده است بسته شده است. هنگامی که لامپ منتشر می شود، در داخل لاستیک آن را برمی گرداند به شکل اولیه خود، بسته شدن سوپاپ منجر به لوله، و باز کردن دریچه ای به سوی خارج به طوری که هوا می تواند لامپ را پر کنید.

مخزن و مواد غذایی لوله

این عطر استوار در بدن از بطری عطر، و یا “مخزن.” لوله فیدر عمودی است که تا حدی در مخزن غوطه ور و متصل به درب بطری، که همچنین خانه های یک لوله که لامپ فشار و نازل متصل می شود. خلاء ایجاد شده توسط عبور هوا می کشد مایع تا به لوله های تغذیه کننده و آن را از طریق نازل. هنگامی که جریان هوا متوقف می شود، مقدار کمی از مایع در لوله باقی می ماند و، به دلیل خواص انسجام مایعات، به عنوان یکی دیگر از مکانیزم به جلو و عطر تا لوله یک بار لامپ دوباره فشرده عمل می کنند.
پوزه

نازل انتهای لوله افقی است، و معمولا از فلز یا پلاستیک ساخته شده است. وقتی که هوا و عطر مایع عبور از نازل، باعث می شود که عطر را به شکستن به قطره های کوچک و مخلوط آن را با هوا. محدودیت در پایان نازل، به نام “ونتوری،” سرعت هوا و مایع مخلوط باعث مایع به شکستن و هوا به آن پراکنده به طور گسترده ای. البته بسته به نحوه سخت لامپ فشار فشرده شد، مقدار مایع و فاصله آن تغییرات پراکنده شده است.

اگر به دنبال یک عطر عالی برای خود هستید پیشنهاد ما به شما عطر سنجد یا عطر سلطان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *