راهنمای انتخاب عطر مناسب


آماده شدن برای اعمال عطر شما تصویر با عنوان درخواست عطر مرحله


1 یافتن عطر مناسب خود را. آیا فقط پوشیدن چیزی دلیل آن است که عطر طراح است. اطمینان حاصل کنید که شما عاشق رایحه عطر و یادداشت پایین. رایحه آنچه شما در ابتدا حق بوی زمانی که شما نزدیک بطری اسپری را دریافت کنید. اینها معمولا مرکبات، میوه، و شاخ و برگ گیاهان بوی. آنها اغلب پوشیدن بسیار سریع، بنابراین مهم است که به بررسی یادداشت پایین و همچنین. یادداشت پایین به طور کلی چوب و بوی طبیعی است. برای پیدا کردن اگر دوست دارید یادداشت پایین، اسپری کمی از آن عطر را پشت مچ دست خود را، صبر کنید 20 دقیقه و بوی عطر است.


طول روز و یا عطر شب را انتخاب نمایید. اگر شما به سادگی بیرون رفتن در شهر، و رفتن به محل کار، و یا بازدید از ساحل، سعی کنید یک عطر در طول روز. اگر شما در حال برنامه ریزی یک تاریخ، و یا بیرون رفتن به شام، شما ممکن است یک عطر شب به جای امتحان کنید.


برای برچسب در بسته بندی است. آنها معمولا می گویند یا “روز” یا شب. “اگر آنها به صراحت می گویند نیست، شما می تواند با رنگ بسته است. زرد روشن، و پرتقال معنی بهار، و به طور کلی رایحه در طول روز تاریک بلوز، قرمز، و بنفش نشان می دهد یک عطر شب است.
رایحه شب به طور کلی در اسپری، و یا در نزدیکی ناحیه گردن. دلیل این است که آنها نه به عنوان آخرین طولانی، و شما یک تاثیر فوری تر می خواهید. در این صورت، از مرطوب کننده استفاده کمی بیشتر به منطقه از انتخاب برای نگهداری عطر بهتر است.
رایحه در طول روز به طور کلی توسط باسن و زانو اسپری می شود. دلیل این است که آنها افزایش به عنوان روز می رود، و طولانی تر است. بنابراین، استفاده از برخی از مرطوب کننده فوق العاده در نزدیکی منطقه از انتخاب به منظور، برای عطر برای نگهداری بهتر است.


دوش گرفتن و حمام. پوست شما را جذب عطر بهتر است پس از آن را خوب و گرم است. اطمینان حاصل کنید که هنگامی که شما را دوش یا حمام خود را که آب گرم است، به طوری که منافذ پوست شما را می تواند باز شود.  استفاده از یک شستشوی بدن یا صابون است که بدون بو، و یا دارای عطر و بوی بسیار کم است. شما عطر خود را به برخورد با بوی را نمی خواهم. این زمان خوبی برای مرطوب پوست خود را است. استفاده از یک کرم یا روغن به طوری که پوست خود را آشکارا بیشتر پذیرای عطر می شود. شستن موهای خود را نیز می تواند کمک کردن اگر شما در مورد استفاده از عطر را در موهای شما برنامه ریزی کنید. اطمینان حاصل کنید که استفاده از کولر به طوری که موهای خود را اگر نرم، و پذیرای از عطر.


پوست خشک خود را خاموش. پس از یک دوش آب گرم یا حمام، مطمئن شوید که پوست شما خشک است. اگر اینکار را نکنید، هنگامی که شما اسپری عطر بر روی آن نیست می چسبد. به طور خاص، دریافت سخت برای رسیدن به مکان هایی مانند پشت زانو، خط گردن خود را، و موهای خود را. اینها چیزهایی هستند که به “نقاط نبض”، و یا مکان های به نام که در آن عطر خود را می رود و عمل می کند در آن بالاترین سطح.


 


آبرسانی پوست خود را. اگر شما در طول مرطوب کننده حمام شما اعمال شوند، قطعا این کار را بعد از شما خشک کردن. این عطر دارای یک شانس خیلی بهتر برای قفل کردن در به پوست شما اگر آن را صاف و نرم، به جای خشک و خشن است.


لوسیون بدن و یا کار نفت بهترین. مقدار کمی به دست های خود و مالش آن بین آنها. سپس دست خود را و درخواست لوسیون / روغن به بقیه پوست شما.
یکی دیگر از گزینه بزرگ وازلین است. این عطر برای مولکولهای ژله چوب، به جای منافذ، در نتیجه نگه داشتن رایحه زنده دیگر.
مهم این است که برای ضربه زدن به “نقاط نبض.” این شامل، اما نه محدود به: پا، زانو، آرنج، استخوان ترقوه و گردن. این مکان که در آن شما را به عطر اعمال می شود، و که در آن عطر بسیار موثر خواهد بود.


درخواست عطر قبل از قرار دادن لباس های خود را در. عطر بر روی لباس اسپری به طور مستقیم می توانید علائم آب که نگاه ناشایست، به خصوص اگر شما در حال رفتن به یک تاریخ شام خوب شود. عطر نیز کار می کند خیلی بهتر بر روی “نقاط نبض” به جای لباس، زیرا مولکول با تماس مستقیم با پوست تعامل


 


نگه عطر به دور از بدن خود را. شما می خواهید به حداقل 5/7 اینچ به دور از قفسه سینه / بدن خود را. نقطه نازل در جهت بدن خود را. اگر پوست شما می شود به مرطوب از اسپری، شما در حال برگزاری آن بیش از حد نزدیک


 


اسپری عطر بر روی خود را “نقاط نبض.” این نقاط مکان هایی که رگ های خونی نزدیک به پوست هستند. است حرارت اضافی در این نقاط وجود دارد، و به دلیل حرارت بالا می رود به هوا، عطر شما بیشتر احتمال دارد بوی خواهد شد. برخی از شایع ترین استفاده از ، زانو، و گردن می باشد.


استفاده از اسپری هدف قرار دادند. به جای راه رفتن از طریق یک ابر غبار عطر، مستقیم اسپری دقیقا در “نقاط نبض.” این اثر از اسپری افزایش می دهد، و باعث شما را به از دست دادن خیلی از بوی


شما همیشه می توانید دست خود را برای اضافه کردن عطر را بر روی یک استفاده از “نقطه پالس. نگران نباشید، کمی از عطر بر روی دست خود را لرزش. ماساژ آن را بین دست شما. به آرامی به پوست اعمال می شود، و به آرامی مالش را در یک دایره کوچک است.


اجازه دهید “نقطه پالس” خود را خشک بدون مالش آن. لباس های خود را نگه دارید تا زمانی که این منطقه خشک است. سعی کنید و حداقل ده دقیقه صبر کنید. روغن های شسته و رفته و طبیعی تغییر بوی عطر، بنابراین شما نمی خواهید به مالش منطقه معطر.


مالش مچ دست خود را با هم بعد از شما آنها را معطر یک ایده سازگار تداوم بارها و بارها است. با این حال، مالش مچ دست خود را با هم تجزیه می کند مولکولهای عطر، و تعدیل بوی


سعی کنید آن را بیش از حد با عطر نیست. کمی می رود راه طولانی که آن را به عطر می آید. بهترین کار این است برای قرار دادن در خیلی کم، از بیش از حد. شما همیشه می توانید یک بطری دزدکی حرکت کردن در کیف پول خود را، و اعمال برخی بعد اگر شما احساس می کنید آن اندازه کافی قوی نیست.


شانه عطر از طریق موهای شما. عطرهای چفت بر روی الیاف، بنابراین موهای خود را یک محل عالی برای بوی خوبی برای مدت زمان طولانی است. این عطر نیز به محصولات مو، مانند شامپو و متصل، و عطر آخرین حتی دیگر.


نگران نباشید، اسپری را بر روی شانه / برس غبار. شما همچنین می توانید عطر را با دست خود یا یک حوله به شانه / برس اعمال می شود. آن را اجرا کنید به آرامی از طریق موهای شما. اطمینان حاصل کنید که آن را دریافت بیش از همه، نه فقط در چند لکه.
اطمینان حاصل کنید که بیش از حد در موهای شما، در غیر این صورت الکل در عطر خواهد موهای خود را از خشک شود.


رگ بسیار نزدیک به پوست خود را در این “نقطه پالس.” قرار دادن یک مقدار کمی از عطر در لبه نوک انگشتان خود را، و د بانک آن را پشت گوش خود را. قرار دادن عطر پشت گوش خود را می شود اثرات فوری و آن را بهترین عطر شب


اسپری عطر پایین پشت گردن خود را. در پشت محل معمولی به قرار دادن عطر نیست. با این حال، به دلیل آن است که محل به طور کامل توسط لباس پوشیده است، آن را تا عمر مفید طولانی، و نمی شود به طوری راضی هنگامی که شما بروید. نگران نباشید، دست خود را در اطراف برسد


درخواست عطر پشت زانو خود را. از آنجا زانو خود را به طور مداوم در طول روز در حال حرکت است، بسیاری از حرارت تولید شده است. این کار با عطر، و به تدریج حرکت می کند بوی به سمت بالا به عنوان روز در می رود. نگران نباشید، کمی از عطر DAP با نوک انگشتان خود را در پشت زانو، یا اسپری در مورد 5/7 اینچ به دور


اداره عطر داخل آرنج خود را. درست مثل زانو، آرنج خود را “نقاط نبض” که به طور مداوم در طول روز حرکت می کند، تولید گرما می باشد.


درخواست عطر در ناف خود را. این یک محل نه عجیب و غریب به قرار دادن عطر است، اما یک محل عالی برای عطر خود را به استراحت و تعامل با یک “نقطه پالس.” این نیز با یک پیراهن تحت پوشش، پس از آن است که از خود راضی نیست. نگاهی به کمی عطر و محل آن را در نوک انگشتان خود را. اجرای انگشت خود را در اطراف و داخل ناف خود را به اعمال عطر


شنا خود را با عطر خود را. پوست به روش های مختلف به عطر مختلف واکنش نشان می دهد. توجه داشته باشید که آیا شما می توانید عطر پس از چند ساعت بوی است. بررسی کنید که پوست شما واکنش منفی به یک عطر خاص


درخواست مجدد عطر و بوی هر چهار ساعت. حتی بهترین عطر دوام ندارند بسیار طولانی است. یک دوست یا عضو خانواده بپرسید که آیا آنها فکر می کنم شما نیاز به برخی بیشتر. اغلب اوقات شما می تواند به بوی عطر شما استفاده می شود، اما هنوز هم ممکن است قوی استفاده از دستمال مرطوب الکل و مواد ضدعفونیکننده دست. اگر شما فکر می کنم که عطر بیش از حد در شما وجود دارد، به سادگی الکل پاک را (نوزاد پاک کردن) و برخی از مواد ضدعفونیکننده دست و شستن آن منطقه است. بعد از آن شما می توانید خشک، و دوباره عطر. مطمئن شوید که این زمان اسپری

عطر را از نور خورشید و خنک نگه دارید. دلیل این است که گرما و نور تغییر شیمیایی آرایش از عطر. این عطر سپس تغییر بوی، که به خوبی برای شب تاریخ خود را جواب نمی دهد. بهترین مکان برای ذخیره عطر خود را در یک یخچال تاریخ انقضا بر روی عطر خود را بررسی کنید. مانند دیگر محصولات، عطر می رود از تاریخ. اگر شما متوجه است که بوی تند وجود دارد که شما برای باز کردن بطری، که نشانه دیگری است که عطر تو راه خیلی قدیمی است