روش تشخیص عطر اصل

در این مقاله که سایت عطر سال 24 برایتان تهیه شده است به روشی سریع برای فهمیدن اینکه عطر خوب هست یا نه آشنا می شویم و همچنین با بهترین روش برای نگه داری عطر در منزل یا محل کار .

 

بهترین روش برای پیدا کردن یک عطر جدید این است که آزمایش کنید که آیا عطر بوی بد بدن طبیعی خود را در طول یک روز تکمیل می کند.

فروشگاههای بزرگ برای این منظور عالی هستند، فقط اطمینان حاصل کنید که تا زمانی که آماده نباشید، خرید کنید (برای اولین ضبط آسان است). حداکثر تعداد عطرها در یک بار تقریبا چهار است، اگر چه من فقط دو بار (هر یک از بازوی) را توصیه می کنم اگر شما فقط از آن شروع می کنید.

اسپری یک عطر بر روی هر مچ دست (و هر آرنج داخلی برای رفتن به چهار).
اجتناب از کارت های فروشگاهی، بوی کلن را فراهم می کند. آنها شما را قادر می سازند فقط یادداشت های بالا بویید و نه اینکه چگونه آن را بر شما بویید (به یاد داشته باشید، این یک آزمایش شیمیایی است).
بین بوی هر کدو تنبل، قاشق خود را با چیزی قوی، مانند قهوه یا چای تازه کنید.
سعی کنید همه یادداشت ها را بویید. همانطور که ما توضیح دادیم می توان انتظار داشت که این عطر در طی چند ساعت آینده تغییر کند.
به اطراف فروشگاه بروید و عطرها را در فواصل مختلف بویید. یادداشت های خود را بر روی تلفن یا مجله خود را به عنوان که دوست دارید و چرا.
خرید یک بطری برنده خود و شروع به پوشیدن. استفاده از عطر یک فرآیند است، نه یک مقصد. بسیاری از مردان در نهایت ده ها تن از عطرها را در اختیار دارند و دوست ندارند، بنابراین احساس نمی کنید که شما باید اول (یا دهم) خرید خود را کامل کنید.

کدام نوع بطری عطر باید شما را بخرند؟ عطرها در بسیاری از اندازه های مختلف بطری هستند، اما معمولا از 1 اونس تشکیل شده است. به 3.4 اونس یا حتی بطری های بزرگتر. اگر شما تازه به رایحه بطری های کوچکتر بخرید، فقط به این دلیل است که خطر کمتر است. شما نمی دانید که اغلب شما آن را پوشیدید و سلیقه شما احتمالا تغییر خواهد کرد پس از این که فرصتی برای بو کردن عطرهای مختلف ایجاد کنید.

عطرها برای همیشه در قفسه نیستند. نوسانات گرمای سریع مانند آنهایی که در بیشتر حمام ها یافت می شوند، مولکول های موجود در یک عطر را از هم جدا می کنند. نور خورشید همان کار را انجام می دهد (پس از ذخیره سازی درب آستانه جلوگیری کنید). طول عمر عطر خود را با ذخیره آن در محیط های سرد، تاریک و خشک تمدید کنید. درهای اتاق خواب محل خوبی هستند

 

قوانین برای درخواست عطر

ما همه چیز را در مورد مردان داریم که از عطر بسیار زیادی استفاده کرده اند. عطر قریب به اتفاق و خاموش است. شما می توانید به راحتی از این اشتباه اجتناب کنید، یاد بگیرید که چگونه عطر درست و قاطعانه استفاده کنید.

    اسپری عطر را روی پوست خشک، ترجیحا درست بعد از دوش. هنگام استفاده از نازل اسپری، 3-6 اینچ از پوست خود را نگه دارید.
شروع نور اگر شما تازه به پوشیدن عطر، شروع به یک اسپری تک در سینه خود کنید. همانطور که در مورد چگونگی درست کردن لباس عطر راحت تر و آگاه تر می شوید، می توانید از چندین اسپری در مناطق مختلف استفاده کنید.
عطر را برای مناطق گرما اعمال کنید. گرمای بدن شامپو را در طول روز فشار می دهد، ایجاد یک دنباله عطر و طعم خوبی که اغلب به نام sillage نامیده می شود. با گرم ترین قسمت بدن خود شروع کنید: سینه، گردن، فک پایین، مچ دست، ساعد، آرنج داخلی، شانه. در این زمان تمام این نکات را نباید اسپری کنید. با یکی شروع کنید و سپس آن را به عنوان عطر یاد می گیرید، اسپری 2-3 نقطه دیگر. من توصیه نمیشود اسپری منطقه حنجره اگر مسائل وجود دارد پس از بررسی مقاله برت در کوهی باتلاق.
دوباره اسپری کنید در صورت لزوم شما می توانید اسپری های بیشتری را به مچ دست خود اضافه کنید بسته به اینکه چقدر عطر طول می کشد. برای اکثر اینها در نیمه دوم روز خواهد بود.
یادداشت را نکشید عطر و بوی عطر را به پوست می بخشد. در واقع، این پیوند مولکولی را مختل می کند و عطر و طعم را ضعیف تر می کند.
اسپري نکنيد و راه برييد. پاشیدن عطر در هوا و راه رفتن از طریق غبار بی ارزش است. اکثر عطرها به طور مستقیم به کف می ریزند.
عطر را بر روی لباس خود اسپری نکنید. در این مورد عطر مجاز نیست که با روغن شما مخلوط شود و از این رو نمیتواند به طور طبیعی از مراحل یادداشتها مانند آن استفاده کند. همچنین، روغن های موجود در عطر بسیاری از پارچه ها را رنگ می کند.
خراب نکنید اگر از یک بطری معمولی استفاده می کنید، یک انگشت را بردارید و آن را در برابر باز کردن بطری خود فشار دهید و سپس آن را به آرامی نوک کنید. به قسمت هایی از بدن که در بالا توضیح داده شد، دود می شود.
کمتر است بیشتر عطر باید کشف شود، اعلام نشده است. افرادی که در نزدیکی شما هستند باید بتوانند عطر شما را بوی خود بگشاند، اما نباید از آنها غافل شود.

نتیجه گیری

همانطور که دیده ایم بوی واقعا قوی ترین حس است. این به حافظه ما متصل است و ما می توانیم ارتباطات عمیقی با احساساتمان ایجاد کنیم. استفاده از عطر یک روش متمایز بیان کردن خود فراتر از تصویر است. این باعث می شود شما به یاد ماندنی و ایجاد یک تصور.

هنگامی که شما بعضی از رایحه ها را که احساس راحتی می کنید پوشانده شده و قدردانی از کلن ها را به وجود آورده اید که عطر و بوی خود را تکمیل می کنید، به خوبی در جستجوی این جهان بوی جالب و جذاب خواهید بود.

اگر به دنبال عطر های جذاب هستید به فروشگاه عطر سال 24 سری بزنید